تبلیغات
حقیقت در درمان - پیام هفته ، منتخب از سی دی مثلث و دایره استاد رعد و نگهبان
   بنام قدرت مطلق

                                       منتخب سی دی مثلث و دایرهاستاد رعد : میدانی چرا مثلث باید الزاما سه ضلع داشته باشد و یا چرا علامت کنگره باید از دایره و مثلث درست بشود حتما در طول زمان بر آن واقف شده ای؟؟

نگهبان : آری دایره بیانگر هستی است و یا نشان دهنده مجموعه مخلوقات هستی و یا انسانها که همه در محیط دایره و در کنار یکدیگر نقش آفرینی میکنند . (دایره سمبل کل نظام هستی و مجموعه مخلوقات الهی است )


البته با یک مرکزیت ( که همان خالق یکتا است )در محیط دایره هیچ کس را بر دیگری برتری نیست زیرا در محیط دایره هیچ نقطه ای را نمی توانیم پیدا کنیم که بر نقطه دیگری برتری داشته باشد . به طور کلی همه با هم برابرند مگر اینکه به عدم پیروی از قوانین هستی ویا خرد جهانی ، خودشان را از محیط دایره خارج کنند . دایره برای حفظ بقا و تعادل به مثلث نیاز دارد ، مثلث در داخل دایره میتواند وجود دایره را قانونمند نماید اما اگر بخواهیم به مثلث به تنهایی نگاه کنیم مشاهده خواهیم کرد که پس از نقطه و خط هر کدام از آنها تعریف ویژه ای دارند و برای تشکیل سطح به مثلث برخورد میکنیم که حداقل با سه خط یا سه مولفه تشکیل میشود.

گاهی هم در قوانین هستی به قوانینی برخورد میکنیم که از ترکیب دو جز جز سومی بوجود می آید مثل پدر و مادر و فرزند و یا قوانین فیزیک و غیره و یا اکثرا به مطالبی برخورد میکنیم که با سه مولفه قابل توجیه می باشد.

استاد رعد : آری همین طور است . آیا فکر کرده اید که چرا هر کدام از گروههای ما بایستی نماینده ای داشته باشد ( استاد سردار عقاب سفید یا سردار و رعد ) که گروه سردار در پی واقعیت هستی و آفرینش هستند ، گروه عقاب سفید در پی آزمایش و پیدایش وتحقیق و گروه رعد در میان اولی و دومی است ( هم از الاهیات دارد و هم علوم و تحقیق دارد) آیا باز هم فکر کرده اید که از میان پیامبران ابراهیمی چرا فقط حضرت موسی ع. حضرت عیسی ع. وحضرت محمد ص. هستند که فقط کتاب دارند و اینها هم سه نفر هستند. هر یک از این فرستادگان و یا به عبارتی ارسال کنندگان  حکم یک ضلع از مثلث هستند ، از زمانی که دین به عنوان پایه و اساس و زندگی و حیات مطرح شد هم خوبی هایی داشت و هم بدی هایی که در تاریخ و کتابها مطرح شده است که میدانید و اطلاع دارید البته از زیاد بودن اعضا یک دین و یا خوبی و بدی پیروان آنها اصلا سخن نمی گوییم ، اما آنچه مسلم است استفاده غلط و نادرست از لوح های محفوظ (کتاب شریف )و قوانین به جهت انجام کارهای سود جویانه است که تا حدی با آنها آشنا هستید.

  با احترام جلال امینی


تاریخ : چهارشنبه 27 آبان 1394 | 10:33 ب.ظ | نویسنده : مسافر شکرالله | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.