تبلیغات
حقیقت در درمان - گزارش جلسه خصوصی مسافران (اهمیت خواب شب و بیداری در صبح زود )94/12/24
به نام قدرت مطلق

روز دوشنبه94/12/24جلسه دوم از دوره نهم کارگاه‌های آموزشی خصوصی مسافران کنگره 60 شعبه شیخ بهایی با نگهبانی مسافر امین , استادی مسافرسید مهدی و دبیری مسافر محمد

 با دستور جلسه:اهمیت خواب شب و بیداری در صبح زود

رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود


به هر حال با این خواسته وارد کنگره 60 شدیم که می خواهیم به یک انسان دیگری تبدیل شویم  و برای آینده تبدیل به یک الگوی صحیح شویم . برای تبدیل شدن به این الگوی صحیح و درست باید خواب شب درست و نظام مند شود. یعنی در شب نهایتا از ساعت 10 الی 11 شب به خواب برویم و تا طلوع آفتاب از انرژی کافی بهره مند شویم. انرژی کیهانی موجود در جهان از ساعت 10 شب تا طلوع آفتاب در هنگام خواب وارد کالبد دوم انسان می شود و انرژی مورد نیاز انسان را برای فعالیت های روزانه تامین می نماید .
استاد محترم فرمودند:

با تشکر از نگهبان محترم و دبیر عزیز جلسه بخاطر اجازه حضور در این جایگاه. و اما دستور جلسه این هفته یعنی اهمیت خواب شب و بیداری در صبح زود. اگر بخواهیم بصورت ساده این مسئله را بیان نماییم باید به این موضوع باز گردیم که اصولا به چه دلیل ما به کنگره 60 آمده ایم . علت اصلی حضور ما در کنگره 60 و دور هم جمع شدن در این مکان درمان و احیاء می باشد. حال برای رسیدن به این درمان و احیاء نیاز به نظم است.  ما در ابتدا که وارد کنگره 60 می شویم یک سری قوانین و دستور عمل  را به ما گوش زد می نمایند ،از جمله رعایت کردن حرمت ها و توجه به 14 وادی و 52 دستور جلسه هفتگی .
حال اگر ما در ابتدای ورود به کنگره این قوانین و حرمت ها را قبول کنیم و به آنها عمل نماییم، در درمان و احیاء و رسیدن به حال خوش به موفقییت می رسیم . درست مانند یک سرباز که اگر هنگام ورود به دوران خدمت سربازی قوانین و مقررات نظامی را قبول کند و عمل نماید ،پس از گذشت دوران معین خدمت خود را با موفقییت به پایان خواهد رساند و به راحتی و در زمان معلوم کارت پایان خدمت خود را دریافت خواهد نمود.
در کنگره 60 نیز همینگونه است اگر از ابتدا قوانین و حرمت ها را ارج نهادیم و به آنها عمل نمودیم و در صراط مستقیم حرکت کردیم در انتها ،درمان و رهایی درست و صحیح و یک ساختار خوب بدست خواهیم آورد. حال یکی از این قوانین خواب شب است . خواب شبی که ما در دوران مصرف با آن مشکل داشتیم و با سوء مصرف مواد مخدر تعادل آن را بر هم زده بودیم. اصولا همه چیز به هم ریخته بود و ما این نظام را بر هم زده بودیم و انتظار داشتیم که زندگی درست و موفقی را داشته باشیم.به هر حال با این خواسته وارد کنگره 60 شدیم که می خواهیم به یک انسان دیگری تبدیل شویم  و برای آینده تبدیل به یک الگوی صحیح شویم . برای تبدیل شدن به این الگوی صحیح و درست باید خواب شب درست و نظام مند شود. یعنی در شب نهایتا از ساعت 10 الی 11 شب به خواب برویم و تا طلوع آفتاب از انرژی کافی بهره مند شویم. انرژی کیهانی موجود در جهان از ساعت 10 شب تا طلوع آفتاب در هنگام خواب وارد کالبد دوم انسان می شود و انرژی مورد نیاز انسان را برای فعالیت های روزانه تامین می نماید . حال اگر در زمان مناسب جهت دریافت انرژی کیهانی خواب نباشیم ، نمی توانیم انرژی لازم جهت فعالیت و داشتن نشاط کافی در روز را دریافت نماییم .
 موضوع بعدی بیداری در صبح زود است .  اگر انسان صبح زود بیدار نشود روند دریافت انرژی کیهانی معکوس می شود و انرژی که در طول شب دریافت نموده ایم با طلوع خورشید اگر همچنان در خواب باشیم شروع به خارج شدن از بدن می نماید. انسانی که صبح زود بیدار نشود پس از بیدار شدن بی حوصله و کسل است و دلیل آن تخلیه انرژی کیهانی از کالبد انسان در ساعات پس از طلوع خورشید می باشد. به همین دلیل می گویند (( سحر خیز باش تا کامروا باشی)).
در پایان جلسه اجینت محترم شعبه سخنانی در خصوص تعطیلات نوروزی ایراد کردند و توصیه هایی برای سفر اولی ها داشتند : مثل توجه به خواب شب، مصرف درست و به موقع دارو، نرفتن به مسافرت و مطالعه متون و نوشتارها و سی دی های آموزشی کنگره . و پیشاپیش فرا رسیدن سال نو را به همه تبریک گفتند.

منبع : وبلاگ شعبه شیخ بهایی 


طبقه بندی: دستور جلسات هفتگی، جهان بینی،
برچسب ها: کنگره 60 در مان اعتیاد، اهمیت خواب شب و بیداری در صبح زود،

تاریخ : سه شنبه 25 اسفند 1394 | 09:34 ب.ظ | نویسنده : مسافر شکرالله | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.