تبلیغات
حقیقت در درمان - از نشریات کنگره 60چگونه استفاده می کنم ( سمعی و بصری)
بنام آفریننده دانا

کنگره 60 خود یک مرکز علمی و تحقیقاتی است و هرمرکز علمی دارای منابع علمی و آموزشی خاص خود میباشد ، منابع آموزشی در کنگره نشریات و سی دی های آموزشی آن است ، در کنگره افرادی به صورت منظم از نشریات استفاده میکنند و از آن لذت میبرنند که ضلع معرفتشان رشد کرده باشد و متوجه اهمیت بسیار بالای این موضوع شده باشند.

متن کامل در ادامه مطلب


آنطور که از پیشکسوتان شنیده ایم نشریات کنگره در اوایل به چند برگ ختم میشد و وقتی که میخواستند آن را پخش کنند باید از بیرون کنگره کپی میگرفتند ، وقتی که کنگره رشد کرد آقای مهندس دستور خرید یک دستگاه کپی را صادر کردند و به مرور زمان پیشرفت کرد تا جایی که امروزه در هفته حدود 500 پکیچ برای تازه واردین آماده میشود و حدود 12هزار سی دی در هفته رایت و در بین شعب توزیع میگردد.

همه ما همیشه در زندگی بدنبال حال خوش بوده ایم و براثر عدم آگاهی مسیر را گم کرده و به مصرف مواد روی آوردیم ، چون دانایی در مورد مواد مخدر و مصرف آن نداشتیم یک مصرف کننده شدیم و پس از تحمل تاریکیها راه را پیدا کردیم که این راه آشنایی با کنگره بود در کنگره همیشه بدنبال حال خوش هستیم چه در سفر اول و چه در سفر دوم ، در کنگره با مثلث درمان آشنا شدیم که از سه ضلع جسم – روان – جهانبینی تشکیل شده است ، اگر این 3 ضلع را 100% حساب کنیم جسم و روان ما با مصرف دارو OT پس از حدود 11ماه به درمان میرسد که این حدود 5 % میباشد و 95% مابقی بستگی به آموزشهای جهانبینی دارد که این آموزشها با استفاده از منابع آموزشی کنگره مثل کتاب 60درجه – سی دی ها – نشریات و حضور در جلسات و لژیون تکمیل میشود.

کنگره 60 خود یک مرکز علمی و تحقیقاتی است و هرمرکز علمی دارای منابع علمی و آموزشی خاص خود میباشد ، منابع آموزشی در کنگره نشریات و سی دی های آموزشی آن است ، در کنگره افرادی به صورت منظم از نشریات استفاده میکنند و از آن لذت میبرنند که ضلع معرفتشان رشد کرده باشد و متوجه اهمیت بسیار بالای این موضوع شده باشند.

نشریات کنگره هم بهصورت سمعی ( شنیداری ) و هم به صورت بصری ( دیدنی ) هستند سی دی هایی که هر هفته توزیع میشود شنیداری و کتاب و جزوات که مورد استفاده قرار میگیرند محصولات دیدنی و خواندنی هستند.

همانطور که اموزش گرفتیم حس اولین نیروی بکار گیری قوه عقل است حس در یک کلام نیرو است وارتباط مستقیم با این محصولات را دارد استفاده نکردن از نشریات مانند بنزین نزدن وسیله نقلیه است سوخت یا همان نیرو که همان حس است تمام میشود و دیگر قادر به حرکت نخواهد بود.

افرادی که به صورت منظم از این منابع قدرتمند استفاده نکنند دچار کمبود حس میشوند و توان لازم را در ادامه سفر خود از دست میدهند .

به نظر میرسد نشریات هماند شاه رگ یک مسافر است و اگر این شاه رگ قطع شود ذهن فرد خالی میماند و بستری میشود برای هجوم نیروهای منفی.

هرکدام از مسافران سفر اول باید طبق دستور راهنما سی دی هایی که توصیه میشود و مسافران سفر دوم جدید ترین سی دی انتشار یافته  را تهیه کنند و آنقدر آن را گوش کنند تا بتوانند خلاصه نویسی کنند.

براستی بنیان کنگره خیلی دلسوزانه بخش نشریات را مدیریت میکند و برای همه پکیچ ها تخفیفات خاصی قائل میشوند و حتی برای کسانی که قادر نیستند از نظر مالی وجه یک سی دی را پرداخت کنند ، این سی دی ها در سایت گذاشته میشود که بتوان به بهترین روش آن را دانلود کرد و ذکر کرده اند که اگر پولی ندارید میتوانیید به صورت رایگان از آن استفاده کنید.

در کنگره درمان فوق ترک و تعادل فوق درمان است و این تعادل با استفاده از نشریات و سی دی های کنگره که به روز هستند بدست میاید.
طبقه بندی: جهان بینی، مقالات،

تاریخ : جمعه 17 مهر 1394 | 07:57 ب.ظ | نویسنده : مسافر شکرالله | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.