تبلیغات
حقیقت در درمان - پیام هفته منتخب از سی دی شفا استاد و شاگرد

بنام قدرت مطلق

پیام هفته: سی دی شفا


استاد : شما با آنانی که راه تسلیم در مورد مصرف مواد مخدر دارند وظیفه راهنمایی رادارید اما آنانی که تسلیم راه درمان شما می‌شوند، با تمام نیروهایی که به وجود می‌آید هم‌صدا با شما می‌شوند، به یاری آن‌ها بروید.

  ما از این بازی‌ها بسیار دیده‌ایم و اکنون هم ادامه دارد و این را برای شما میگوییم که خوب بدانید: تفاوت خواستن و تسلیم شدن با اجبار و غیره بسیار است، زیرا وقت و انرژی دیگران صرف آنانی می‌شود که شایسته نیستند.

برای آموختن هیچ‌وقت زمان و مکان بکار نمی‌آید. بایستی در ادامه راه، تشویق بنماید که از خواندن مطالب باارزش  استفاده بنمایند، زیرا مطالب غنی به آن‌ها قدرت و در ادامه به اندیشه آن‌ها قوت و تفکر آن‌ها را بیدار می‌کند.

در مورد انتقال از جهان ماده به جهان دیگر، همان‌طوری که هر انسانی دارای خصوصیاتی است و دارای اعمال و درجه‌بندی ازنظر رفتار و نوع عمل، به‌طوری‌که در جهان ماده عمل می‌شود. آن جهان هم با قدری تفاوت به همان طریق اِعمال می‌گردد؛ مانند اینکه ما یک محصولی را بخواهیم خوب جدا کنیم تا آن مقداری که ضایع است، بقیه را هم از بین نبرد عمل می‌شود، و البته این‌قدری به نظر ساده می‌آید، اما با قانون آفرینش و خداوند که همه مسائل را با محاسبه دقیق نموده، کاملاً درست است و با توضیحاتی که مبلغین ادیان مختلف در مورد فوت و غیره و آن‌سوی مسئله میگویند بسیار متفاوت است.


با احترام جلال امینی
طبقه بندی: پیام هفته، آموزنده، جهان بینی،
برچسب ها: کنگره 60 در مان اعتیاد، منتخب سی دی شفا،

تاریخ : جمعه 14 اسفند 1394 | 09:36 ب.ظ | نویسنده : مسافر شکرالله | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.