تبلیغات
حقیقت در درمان - پیام هفته برگزیده از سیدی پول سیاه ( استاد سردار و نگهبان 24/12/72 )

 

نگهبان: من هنوز فرق تدبیر، صداقت و راستگویی را نمی‌دانم و این موضوع باعث گردیده که اکثر اوقات دچار مشکل شوم.

استاد سردار: ما سخنان شما را خوب شنیدیم و در تمام این مدت در قضیه بودیم. ما خوشحالیم که با عزم و اراده فولادین تمام این لحظات ایستادگی و کمک به خود کردید؛ مانند ما که تازه به جهان آمده بودیم، هستید. شما بیش از انسان بودن، بردباری به کار می‌بندید. هر کسی که بداند که در کف دست شما چه چیزی قرار دارد سکه طلا و یا پول سیاه، دیگر مشکل است.

نگهبان: آیا منظور شما همین است که فردوسی بزرگ به شعر گفته است :

اگر کس بداند که رأی تو چیست             بر آن رأی و دانش بباید گریست

استاد سردار: کار مرا از توضیح دادن آسان کردی. این را بازهم میگوییم که تدارک کنید که بی سلاح نباشید. باید راه دوری را طی نمایید. انشاالله از این مسائل فارغ خواهید شد زیرا هدف در به هم آمیختن کار بهادار است. شما را یادآور می‌شویم که برای آینده مهیا شوید. به شما حرفی نگفته‌ایم که انجامش برایتان سخت باشد. تاکنون از قدرت و نیروی عطا شده الهی غافل بودید. باید بگوییم که ما بسیار خوشحال شدیم که به خود آمده و با اندیشه و بیداری کامل راه راست را انتخاب نموده‌اید. یاد خداوند عقل شما را روشن و ضمیر را آگاه می‌نماید.

 زمام دار راستی میگویند: که در مقابل انسان، انسان باشید و با تواضع، اما اگر شیری به شما حمله ور شد، باز هم همان کار را می‌کنید؟گناهکاران واقعی را دل سوختن خطاست.

شما وارد آن نشوید که باید ببخشید، اگر فرمانها را با عقل انجام دهید در امورات دنیوی راه پیروزی بسیار وسیع طی می‌شود. ما هم یار شما خواهیم بود. جلو بروید و این حوضچه‌ها را به بحر تبدیل نمایید. خداحافظ.

با احترام جلال امینی          تاریخ : پنجشنبه 15 بهمن 1394 | 12:12 ب.ظ | نویسنده : جلال امینی | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.