تبلیغات
حقیقت در درمان - پیام هفته منتخب از سیدی جشن تولد نگهبان و استاد سردار 72/6/13

 

برگزیده از سی دی جشن تولد استاد سردار و نگهبان 72/06/13

نگهبان : شما نیک میدانید بعضی انسانها در زمین جشن تولد می گیرند یعنی برای روزی که به این دنیای زمینی وارد شده اند جشن و شادمانی برپا میکنند ، نظر شما در این مورد چیست ؟

استاد سردار : ما خوشحالیم که انسانهای خوب با ما هم صحبت هستند و امیدوارم هر تولدی در هر جهانی مبارک باشد. یاد شما مارا شاد نمود پیام قلب شما به ما رسید ما هم خوشحال هستیم و تشکر میکنیم ، البته برای هر تولدی شادمانی بر پا میکنند و خوشحالی فراوان ، اما در جهان دیگر برای دور شدن از زمین و به معراج را بیشتر جشن میگیرند و ما هم بر آن هستیم تا فاصله خود را با خالق نزدیکتر کنیم. پیشرفت انسانها در امورات زمینی ارتقا به معراج است باید توان خود را در همه موارد پیشرفت بدهید و این پیام اوست ، شما راه خود را یافته اید با ما باشید و از هیچ تلاشی فروگزار نباشید . در برابر  ظالمین مظلوم نباشید. در برابر نیکویی‌ها جواب خوب بدهید. تواضع و وقار از بزرگان است. احیاناً در مقابل جهان دل‌تنگ می‌شوید. باید خود را به شادی‌ها عادت دهید و این مطلب قبلاً هم به شما عرض شده بود. تا روزی چشمه جوشان بشوید و یا از خود انوار داشته باشید. همه موارد ذکرشده باید مد نظر شما باشد.

نگهبان : چه کارهایی باید انجام بدهم ، لطفا دوباره فهرست وار بفرمایید.

 
   استاد سردار : 1- امور والی جهت جداسازی     2- پیشرفت امور کارهای مربوط به اشتراک خود و دیگران . قدم راست و عمل درست جلودار ندارد و می‌رود. برای اینکه راه مستقیم است. شما مقام معنوی گذشته را باید دریافت نمایید و آنگاه احساس درونی به شما می‌گوید که چطور و چگونه راهی است. شما باید صیقل و بصیری بشوید آن‌وقت درمی‌یابید که این کلمه‌ای که خود استفاده نمودید مقبول بوده یا خیر. شما سال‌ها در بیکران بودید بازهم به آن مکان خواهید رفت؛ اما در پی این باشید که پربار شوید.

                                                                                                            با احترام جلال امینی
طبقه بندی: پیام هفته،

تاریخ : جمعه 2 بهمن 1394 | 07:12 ق.ظ | نویسنده : جلال امینی | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.